Адміністративні та податкові спори

На сьогоднішній день досить часті спірні ситуації з державними структурами, можливо вирішити як у позасудовому, так і в судовому порядку. Судові спори із суб’єктами владних повноважень, такими як ДПС (Податкова служба), Держпраці, Держекоінспекція, предметно підсудні адміністративним судам, куди необхідно звертатися з адміністративним позовом.

До найбільш актуальних категорій адміністративних спорів, з якими стикаються фахівці Адвокатського бюро «Легіс Юніон», відносяться:

 • спори з головного управлінням державної податкової служби, предметом яких є правомірність призначення та / або проведення перевірок, обґрунтованість висновків актів перевірок, правомірність наказів, податкових-повідомлень рішень (податкових Повідомлень-РІШЕНЬ), податкових вимог (податкових вимог), законність зупинки реєстрації податкових накладних (зупинення реєстрації податкових накладних);
 • спори з головним управлінням Держпраці, предметом яких є правомірність призначення та / або проведення інспекційного відвідування, законність розпоряджень про усунення порушень, постанов про накладення штрафу за порушення норм КЗпП і іншого трудового законодавства;
 • спори з Державною Екологічною Інспекцією, які пов’язані з правомірністю здійснення перевірок, обґрунтованістю приписів про усунення порушень;
 • спори з митними органами, зокрема при застосуванні резервних методів замість основного «за ціною договору»;
 • спори з головного управлінням державної служби України з ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ щодо застосування заходів реагування;
 • спори з Управлінням Укртрансбезпеки щодо законності винесення постанов про застосування штрафу;
 • спори з органами місцевого самоврядування, в тому числі з Дніпровською міською радою.

Административные и налоговые споры

МИ ПРОПОНУЄМО

Адміністративні, включаючи податкові, суперечки є однією з основних практик Адвокатського бюро «Легіс Юніон». Ми акумулювали значний досвід в різноманітних категоріях адміністративних суперечок з різними суб’єктами владних повноважень.

Варто зазначити, що для вирішення тієї чи іншої проблеми далеко не завжди необхідний судовий процес, проте часто саме судовий розгляд дає можливість остаточно розставити крапки над «і».

Наша робота в питаннях відносин з контролюючими органами та іншими суб’єктами владних повноважень полягає в наступному:

 • надання консультацій щодо ведення господарської діяльності, оподаткування, отримання дозвільної та іншої документації;
 • супровід перевірок та інших контрольних заходів (ДПС, Держпраці, Держекоінспекція, Укртрансбезпека і інші);
 • підготовка необхідних документів (звернення, заяви, запити, відповіді, заперечення, скарги);
 • ініціація і супровід процедур позасудового (досудового) оскарження бездіяльності, дій і рішень;
 • захист прав і інтересів Клієнта в судовому порядку.

У контексті судового супроводу Адвокатське бюро «Легіс Юніон» пропонує:

 • складання позовних заяв, відгуків, відповідей на відгук, заперечень;
 • підготовка заяв, клопотань, пояснень;
 • складання апеляційних, касаційних скарг;
 • представництво в судових засіданнях;
 • супровід процедури виконання судового рішення.

Звертаючись до нас, Ви також можете отримати комплексний супровід справи в суді, який включає всі необхідні заходи.


НАША СУДОВА ПРАКТИКА

Формуючи правову позицію у справі, фахівці Адвокатського бюро «Легіс Юніон» враховують всі деталі і діють ефективно, реалізуючи тотальний підхід до ведення судового спору.

Однак значно більше про результати роботи Компанії в області адміністративних та податкових спорів можуть сказати конкретні судові рішення з нашої практики, з якими Ви можете ознайомитися на цій сторінці..

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТА

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТАЗа результатами судового розгляду у разі задоволення позову витрати, у тому числі і витрати на правову допомогу, покладаються на держструктуру. Адвокатське бюро «Легіс Юніон» успішно працює в питанні відшкодування витрат на послуги адвоката. Прикладом повної компенсації витрат на правову допомогу є судове рішення.

Ми не обмежуємося вже відомими категоріями спорів та готові уважно дослідити конкретно Вашу проблему або питання і підібрати потрібний правовий інструментарій для забезпечення результату.

Перелік послуг не обмежується вищенаведеними і є орієнтовним! Фахівці Компанії готові відповісти на виниклі у Вас запитання і прорахувати вартість наших послуг. Для отримання необхідної інформації зв’яжіться з нами за вказаними на сайті контактними телефонами.

Також однією з основних практик Компанії є захист прав та інтересів в області господарського і корпоративного права, підтримка в спорах про стягнення заборгованості, штрафних санкцій, відшкодування збитків та багатьох інших.

Наші контактні телефони:  +38 (067) 705-25-52, +38 (099) 689-78-35