Адвокат за статтею 130 КУпАП

Сучасна практика свідчить про те, що провадження у справах про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 130 КУпАП (керування автомобілем у стані сп’яніння / відмова від проходження Огляду на стан сп’яніння), супроводжуються численними порушеннями з боку співробітників поліції. Виявлення даних порушень і компетентна демонстрація їх суду сприяє закриттю справ по 130-й навіть в тих випадках, коли на перший погляд ситуація здається безнадійною.

Адвокат за статтею 130 КУпАП

Практика Адвокатського бюро «Легіс Юніон» налічує понад 70 виграних справ за статтею 130 КУпАП, що дозволяє нашим фахівцям володіти великим досвідом і напрацюваннями в даній категорії за будь-яких обставин.

Варто відзначити, що найбільш поширеними істотними порушеннями, що допускаються співробітниками Національної поліції, є:

  • безпричинна зупинка транспортного засобу;
  • безпідставні підозри в наявності у водія ознак сп’яніння;
  • проведення огляду на стан сп’яніння з порушенням встановленої процедури;
  • оформлення протоколу про адміністративне правопорушення з недоліками того чи іншого роду.

Вищевказані порушення можна віднести до типових, однак наведений список не є вичерпним. Крім того, порушення можуть допускатися не тільки з боку поліції, але і медичним закладом, що здійснює огляд. У той же час, практика адвокатів Компанії говорить про те, що в кожній справі подібного роду присутні порушення і недоліки різного ступеня серйозності, які можуть бути підставою для закриття справи і повернення водійських прав.


НАША СУДОВА ПРАКТИКА

Формуючи стратегію захисту Клієнта, адвокати бюро «Легіс Юніон» враховують всі деталі і діють ефективно, реалізуючи тотальний підхід до ведення справи.

Про результати роботи Компанії в області захисту особи у справах про адміністративні правопорушення за статтею 130 КУпАП, можуть сказати конкретні судові рішення з нашої практики, з якими Ви можете ознайомитися на цій сторінці.


Адвокат за статтею 130 КУпАП

МИ ПРОПОНУЄМО

Адвокатське бюро «Легіс Юніон» володіє значним позитивним досвідом захисту Клієнтів в справах про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 130 КУпАП, і сформовані нами правові позиції на якій було судами численних «виправдувальних» постанов у даній категорії справ, частина з яких представлена ​​на цій сторінці.

Наша Компанія спеціалізується на справах за статтею 130 КУпАП і ми знаємо що робити для досягнення позитивного результату.

Слід підкреслити, що в ряді випадків нашої практики провадження у справі вдалося закрити завдяки освітленим нашими фахівцями процедурних недоліків, допущених поліцією або медичним закладом.

Результатом звернення Клієнта до нашої Компанії є комплексна «під ключ» ефективна правова допомога, спрямована на закриття провадження у справі за статтею 130 КУпАП. Ведення справи «під ключ» складають:

  • отримання і аналіз складених співробітниками поліції документів (відеозаписів, письмових документів), матеріалів справи;
  • витребування доказів, що підтверджують невинність Клієнта в скоєнні інкримінованого правопорушення;
  • робота зі свідками;
  • формування обґрунтованої правової позиції;
  • письмова підготовка всіх процесуальних документів (пояснень, заперечень, клопотань, заяв);
  • участь адвоката в усіх судових засіданнях незалежно від їх кількості та тривалості.

ВАЖЛИВО!

Необхідно враховувати, що пасивна позиція, бездіяльність особи, щодо якої складено протокол за статтею 130 КУпАП, лише підштовхує суд до залучення до відповідальності. Тому, запорука успішного завершення справи багато в чому визначає своєчасне і невідкладне звернення до адвоката за допомогою.


Якщо суд першої інстанції не послухав Вашим доводам або аргументи Вашого адвоката були непереконливі і Ви хочете скористатися правом апеляційного оскарження постанови суду, подати апеляційну скаргу (апеляцію).

Також «на дорозі» трапляються інші ситуації або проблеми, коли водієві або пасажирам може знадобитися адвокатська допомога. Детальніше з послугами Автоадвоката можна ознайомитися за посиланням.

Перелік послуг не обмежується наведеними нижче і є орієнтовним! У разі відсутності в переліку відповідного пункту, задайте Ваше запитання зв’язавшись з нами.

Наші контактні телефони: +38 (097) 082-15-14, +38 (050) 050-29-65