Автоадвокат

Кожен з нас усвідомлює необхідність дотримуватися встановлених Правил дорожнього руху з метою виконання вимог безпеки. Разом з тим, дотримання правил і контроль за їх дотриманням є «дорогу з двостороннім рухом» в сенсі реалізації належного підходу як з боку водіїв, так і з боку контролюючих структур, зокрема співробітників Національної поліції. Останні часто можуть виявитися слабкою ланкою, продемонструвати некомпетентність і необгрунтованість висновків, результатом чого стає помилкове складання протоколу про адміністративне правопорушення або його складання відносно неналежного суб’єкта.

Автоадвокат

Слід зауважити, що адміністративне правопорушення тягне за собою адміністративну відповідальність і в цьому випадку адвокат по ДТП, автоадвокат допоможуть Вам сформувати правильну позицію захисту.

До найбільш актуальних питань, з якими працюють наші автоадвокати, можна віднести:

 • помощь адвоката при дорожно-транспортном происшествии (ДТП), выезд адвоката на место ДТП, контроль составления документации, контроль оформления протокола и других документов сотрудниками полиции, оспаривание выводов и решений полиции в интересах Клиента;
 • защита Клиента при рассмотрении судом протокола про административное правонарушение, предусмотренное статьей 124 КУпАП (порушення Правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження), проведение необходимых экспертиз, работа со свидетелями, подготовка ходатайств и пояснений, участие адвоката в судебных заседаниях;
 • представительство потерпевшего при рассмотрении судом> дела по статье 124 КУпАП, сбор доказательств, подтверждающих виновность другого участника ДТП, работа со свидетелями, подготовка ходатайств и пояснений, участие адвоката в судебных заседаниях;
 • взыскание ущерба с виновника ДТП и/или страховой компании;
 • защита Клиента в вопросах привлечения к ответственности за отказ от осмотра или управление автомобилем в состоянии алкогольного/наркотического опьянения (статья 130 КУпАП);
 • обжалование лишения права управления транспортным средством;
 • обжалование штрафов за нарушение Правил дорожного движения;
 • решение вопросов, связанных с арестом транспортного средства;
 • составление апелляционных жалоб на постановления суда в делах, рассмотренных в порядке КУпАП.

МИ ПРОПОНУЄМО

Практика підтверджує, що безпідставні підозри в скоєнні особою певного адміністративного правопорушення на сьогоднішній день не рідкість. В даному контексті компетентний Автоадвокат в процесі залучення суб’єкта до адміністративної відповідальності забезпечує формування правової позиції, яка піднімає на поверхню всі недоліки сформованого справи, розкриває процедурні порушення.

У той же час слід зауважити, що пасивна позиція, бездіяльність особи, щодо якої поставлено протокол про адміністративне правопорушення, лише підштовхує суд до залучення такої особи до відповідальності, тому що навантаження на суди велика і приділити належну увагу тим, хто не готовий чинити опір проти висунутих звинувачень і не бере участі в процесі, сьогоднішня судова система не в змозі.

В процесі надання правової допомоги, наші фахівці ефективно використовують весь комплекс доступних адвокату інструментів. Зокрема, для збору доказів ми практикуємо напрямки адвокатських запитів, для отримання необхідних для роботи документів. У тому числі і відеозаписів подій, зафіксованих вуличними камерами відеоспостереження, які працюють в рамках програми «Безпечне місто».

Як правило ми ведемо роботу з комплексного супроводу справи, однак можлива співпраця і на окремих етапах, у міру виникнення такої необхідності.

КОМПЛЕКСНЕ ВЕДЕННЯ СПРАВИ ВКЛЮЧАЄ:

 • отримання і аналіз складених працівниками поліції документів (відеозаписів, письмових документів);
 • витребування нових доказів (при необхідності), формування правової позиції;
 • робота зі свідками;
 • підготовка всіх необхідних процесуальних документів («заперечень»), клопотань, заяв;
 • участь адвоката безпосередньо в судових засіданнях в незалежності від їх кількості та тривалості.

Ми не обмежуємося вже відомими категоріями спорів і готові уважно дослідити конкретно Вашу проблему або питання і підібрати потрібний правовий інструментарій для забезпечення результату.

Також варто відзначити, що фахівцями Адвокатського бюро «Легіс Юніон» накопичено значний позитивний досвід захисту Клієнтів в справах про адміністративні правопорушення, в тому числі наша участь в справах за статтею 130 КУпАП (т.зв. «п’янка за кермом») і сформована нами правова позиція на якій було безліч «виправдувальних» постанов судів у даній категорії справ. При цьому слід підкреслити, що в ряді випадків нашої практики закрити провадження у справі вдалося завдяки зазначеним нашими фахівцями процедурним порушенням, допущеним співробітниками поліції, незважаючи на формальну наявність ознак самого правопорушення.

Детальніше про захист адвоката в справах про адміністративні правопорушення за статтею 130 КУпАП ви можете дізнатися з посиланням.

Перелік послуг не обмежується вищенаведеними і є орієнтовним! Фахівці Адвокатського бюро готові відповісти на виниклі у Вас питання і позначити вартість наших послуг. Для отримання необхідної інформації зв’яжіться з нами за нижче вказаними контактними телефонами.

Наші контактні телефони: +38 (097) 082-15-14, +38 (050) 050-29-65