Цивільні спори

Цивільне право є галуззю, яка охоплює найбільший обсяг суспільних відносин. Необхідно враховувати, що спори, що виникають стосовно того чи іншого предмета, вимагають кваліфікованого правового підходу і належного вивчення обставин, що дасть можливість вибору необхідного інструментарію для захисту інтересів тієї чи іншої особи.

Цивільні спори

На сьогоднішній день можна виділити найбільш актуальні види суперечок в області цивільних правовідносин такі як:

  • Відшкодування матеріальної та моральної шкоди;
  • Стягнення заборгованості;
  • Визнання права власності;
  • Звільнення майна з-під арешту;
  • Укладення цивільно-правових договорів (включаючи договори купівлі-продажу, дарування, обміну, оренди, довічного утримання тощо);
  • Питання, пов’язані з трудовими правовідносинами (звільнення, прийняття на роботу, нарахування та виплата заробітної плати);
  • Прийняття спадщини;
  • Оскарження нотаріальних дій;
  • Спори з банками

ПРИКЛАДИ ВИГРАНИХ НАМИ СПРАВ (РІШЕННЯ СУДІВ ВСТУПИЛИ ДО ЗАКОННОЇ СИЛИ)

1. Адвокатами нашої компанії було складено цивільний позов про стягнення заборгованості за договором позики (боргова розписка) в якому ми представили суду розрахунок заборгованості з урахуванням штрафних санкцій за весь період прострочення. За результатами розгляду справи, судом були задоволені наші позовні вимоги в повному обсязі. Після того як рішення суду вступило в законну силу, нами було здійснювалося супровід Клієнта на етапі виконавчого провадження.

Ознайомитися з текстом судового рішення ви можете за посиланням.

2. В ході супроводження справи, фахівцями компанії був підготовлено позовну заяву про стягнення з відповідача безпідставно отриманих грошових коштів. В результаті завершеного судового процесу, на користь Клієнта були стягнуті грошові кошти, а також компенсовані його витрати на правову допомогу і судовий збір.

Ознайомитися з текстом судового рішення ви можете за посиланням.

3. Клієнт звернувся в Адвокатського бюро «Легіс Юніон» з питанням прийняття спадщини, після смерті родича. В ході аналізу сформованих фактичних обставин, нами було встановлено, що Клієнт пропустив встановлений законом термін для звернення до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини. З метою ефективного захисту інтересів, нами був підготовлений і поданий до місцевого суду позов, а також було забезпечено постійну участь представника в кожному судовому засіданні. За результатами судового розгляду, суд прийняв рішення на користь нашого Клієнта.

Ознайомитися з текстом судового рішення ви можете за посиланням.

4. Завдяки професійним діям адвокатів нашої компанії, за результатами завершеного, на користь Клієнта судового спору, вдалося визнати недійсним договір надання послуг, а також стягнути з відповідача грошові кошти на суму 100 500 грн. 00 коп.

Ознайомитися з текстом судового рішення ви можете за посиланням.

Цивільні спори

МИ ПРОПОНУЄМО

Надаючи юридичні послуги ми ставимо сповідуємо принципи сумлінного і відповідального виконання зобов’язань перед Клієнтом. Перелік послуг не обмежується нижчепереліченими! У разі відсутності в переліку відповідного пункту, задайте Ваше запитання нашим фахівцям заповнивши форму на сайті або зв’язавшись з нами за контактними телефонами.

Наші контактні телефони: +38 (097) 082-15-14, +38 (050) 050-29-65
ПослугаВартість
усні консультації та письмові правові висновки з питань цивільного прававід 200 грн.
правовий аналіз і підготовка договорів, претензій, заяв, скарг та іншої документаціївід 300 грн.
витребування майна з чужого незаконного володіння, придбаного без достатньої правової підставивід 500 грн.
визнання права власностівід 700 грн.
розділ спільного майна, виділення частини майна в натурівід 500 грн.
виселення особи з житлового приміщення, визнання особи такою, що втратила право користування житловою нерухомістювід 450 грн.
визначення порядку користування житловим приміщенням, усунення перешкод в користуванні житловою нерухомістювід 350 грн.
захист майнових праввід 700 грн.
звільнення майна з-під арешту (транспортні засоби, нерухомість і т.д.)від 800 грн.
визнання недійсними / дійсними, розірвання договорів (в тому числі договорів купівлі-продажу, дарування, лізингу, адміністрування фінансових активів і т.д.)від 700 грн.
стягнення грошових коштів за розписками та договорамивід 800 грн.
стягнення моральної та матеріальної шкоди (в тому числі внаслідок ДТП), захист інтересів особи, яка завдала шкодивід 800 грн
захист прав споживача (дотримання гарантійних умов, повернення / обмін товару і т.д.)від 500 грн.
встановлення фактів, що мають юридичне значення (в тому числі визнання фізичної особи недієздатною, безвісно відсутнім, оголошення її померлою)від 500 грн.
захист немайнових праввід 300 грн.
супровід земельних споріввід 700 грн.
супровід трудових спорів (поновлення на роботі, стягнення заробітної плати і т.д.)від 500 грн.
супровід в спадкових спорах і процедурах, пов’язаних з успадкуваннямвід 400 грн.
супровід в процедурах за участю нотаріуса і оскарження дій нотаріусавід 400 грн.
складання позовних заяв, клопотань, апеляційних та касаційних скарг звернень до міжнародних організацій і структури, іншої необхідної процесуальної документаціївід 500 грн.
представництво інтересів в судах всіх інстанцій та державних структурахвід 500 грн.
супровід виконання судових рішеньвід 500 грн.
оскарження дій / бездіяльності виконавця в ході виконання рішення, що підлягає виконанню (захист інтересів кредитора / боржника)від 500 грн.
інші послугипо узгодженню

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТА

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТАЗа результатами судового розгляду у разі задоволення позову витрати, у тому числі і витрати на правову допомогу, покладаються на держструктуру. Адвокатське бюро «Легіс Юніон» успішно працює в питанні відшкодування витрат на послуги адвоката. Прикладом повної компенсації витрат на правову допомогу є судове рішення.