Господарські та корпоративні спори

Підприємницька (господарська) діяльність по визначенню покликана прагнути до фінансового благополуччя. Разом з тим, на шляху до виконання зобов’язань, отримання прибутку, а також в інших питаннях нерідко виникають перешкоди, ряд з яких лежить у правовій площині і судовий процес може стати кінцевою точкою в їх усуненні.

До найбільш актуальних категорій господарських спорів, з якими стикаються фахівці Адвокатського бюро «Легіс Юніон», відносяться:

 • спори, пов’язані зі стягненням заборгованості за поставлений / реалізований товар, виконані роботи, надані послуги, надане в оренду майно;
 • спори, пов’язані з порушеннями умов договору, щодо стягнення штрафних санкцій, оперативно-господарських санкцій та застосування інших видів відповідальності;
 • спори, пов’язані з відшкодуванням збитків, включаючи вимушені додаткові витрати, вартість знищеного / втраченого майна, упущену вигоду;
 • спори, пов’язані з визнанням недійсним договору в цілому або певної його частини, розірванням договору;
  суперечки, між учасником і юридичною особою (корпоративні спори).

Хозяйственные и корпоративные споры

МИ ПРОПОНУЄМО

Господарські, включаючи корпоративні, суперечки є однією з основних практик Адвокатського бюро «Легіс Юніон». Також ми надаємо всі види послуг, пов’язаних з юридичним супроводом діяльності суб’єктів господарської діяльності, як юридичних осіб, так і приватних підприємців.

Варто зазначити, що для вирішення тієї чи іншої проблеми далеко не завжди необхідний судовий процес, проте часто саме судовий розгляд дає можливість остаточно розставити крапки над «і».

Наша робота по супроводу господарської діяльності полягає в наступному:

 • надання консультацій щодо ведення господарської діяльності, оподаткування, отримання дозвільної та іншої документації;
 • аналіз і підготовка договорів / угод / контрактів;
 • складання внутрішньої документації, підготовка необхідних документів (звернення, заяви, запити, відповіді, заперечення, скарги);
 • реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та проведення інших реєстраційних дій;
 • супровід перевірок та інших контрольних заходів (ДПС, Держпраці, Держекоінспекція, Укртрансбезпека і інші);
 • ведення процедури досудового врегулювання спору, підготовка претензій до боржника, відповідей на претензії кредитора.

У контексті судового супроводу Адвокатське бюро «Легіс Юніон» пропонує:

 • складання позовних заяв, відгуків, відповідей на відгук, заперечень;
 • підготовка заяв, клопотань, пояснень;
 • складання апеляційних, касаційних скарг;
 • представництво в судових засіданнях;
 • супровід процедури виконання судового рішення.

Звертаючись до нас, Ви також можете отримати комплексний супровід справи в суді, яке включає всі необхідні заходи.


НАША СУДОВА ПРАКТИКА

Формуючи правову позицію у справі, фахівці Адвокатського бюро «Легіс Юніон» враховують всі деталі і діють ефективно, реалізуючи тотальний підхід до ведення судового спору.

Однак значно більше про результати роботи Компанії в області господарських і корпоративних суперечок можуть сказати конкретні судові рішення з нашої практики, з якими Ви можете ознайомитися на цій сторінці.

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТА

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТАЗа результатами судового розгляду у разі задоволення позову витрати, у тому числі і витрати на правову допомогу, покладаються на держструктуру. Адвокатське бюро «Легіс Юніон» успішно працює в питанні відшкодування витрат на послуги адвоката. Прикладом повної компенсації витрат на правову допомогу є судове рішення.

Ми не обмежуємося вже відомими категоріями спорів та готові уважно дослідити конкретно Вашу проблему або питання і підібрати потрібний правовий інструментарій для забезпечення результату.

Перелік послуг не обмежується вищенаведеними і є орієнтовним! Фахівці Компанії готові відповісти на виниклі у Вас питання і позначити вартість наших послуг. Для отримання необхідної інформації зв’яжіться з нами за нижче вказаними контактними телефонами.

Також однією з основних практик Компанії є захист прав та інтересів в сфері адміністративного та податкового права, скасування рішень Податкової, Держпраці, Держекоінспекції та інших державних структур.

Наші контактні телефони: +38 (097) 082-15-14, +38 (050) 050-29-65