Розблокування реєстрації податкових накладних

Як відомо, податкова накладна є підставою для нарахування сум податків, які відносяться до податкового кредиту. На сьогоднішній день досить часті випадки, коли в процесі здійснення господарської діяльності суб’єктом підприємництва орган податкової служби безпідставно і протиправно призупиняє (“блокує”) реєстрацію податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних. Найчастіше, подібні дії суб’єкта владних повноважень супроводжуються вимогами надання чітко невизначеного переліку документів і як результат – фактична відмова в проведенні реєстрації податкової накладної. Безумовно, такий стан речей перешкоджає нормальному веденню підприємницької діяльності та створює значні незручності для всіх учасників ринку.


МИ ПРОПОНУЄМО

“Розблокування” податкових накладних, а також інші види адміністративних спорів, зокрема податкові, є однією з основних практик “Легіс Юніон”. Ми акумулювали значний досвід в різноманітних категоріях адміністративних суперечок з різними суб’єктами владних повноважень.

Варто відзначити, що чинним законодавством передбачено досудовий порядок оскарження подібних дій регіональної комісії податкового органу. Разом з тим, як показує практика, найбільш дієвим способом розблокувати податкову накладну та зобов’язати Державну податкову службу зареєструвати накладну датою її фактичного подання, є звернення до адміністративного суду з позовною заявою.

Наша робота в питаннях відносин з органами податкової служби складається в наступному:

  • надання консультацій щодо ведення господарської діяльності, оподаткування, отримання дозвільної та іншої документації;
  • супровід перевірок та інших контрольних заходів;
  • підготовка необхідних документів (звернення, заяви, запити, відповіді, заперечення, скарги);
  • ініціація і супровід процедур позасудового (досудового) оскарження бездіяльності, дій і рішень податкового органу;
  • захист прав і інтересів Клієнта в судовому порядку.

В контексті судового супроводу Адвокатське бюро “Легіс Юніон” пропонує:

  • складання позовних заяв, відгуків, відповідей на відгук, заперечень;
  • підготовка заяв, клопотань, пояснень;
  • складання апеляційних, касаційних скарг;
  • представництво в судових засіданнях;
  • супровід процедури виконання судового рішення.

Звертаючись до нас, Ви також можете отримати комплексний супровід справи в суді по “розблокуванню” податкових накладних, яке включає всі необхідні заходи.


Наша судова практика

Формуючи правову позицію у справі, фахівці “Легіс Юніон” враховують всі деталі і діють ефективно, реалізуючи комплексний підхід до ведення судового спору.

Однак значно більше про результати роботи Компанії в області супроводу адміністративних і податкових спорів пов’язаних з “розблокуванням” реєстрації податкових накладних можуть сказати конкретні судові рішення з нашої практики, з якими Ви можете ознайомитися на нашому сайті: переглянути судове рішення, переглянути судове рішення.


КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТА

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТАЗа результатами судового розгляду у разі задоволення позову витрати, у тому числі і витрати на правову допомогу, покладаються на держструктуру. Адвокатське бюро «Легіс Юніон» успішно працює в питанні відшкодування витрат на послуги адвоката. Прикладом повної компенсації витрат на правову допомогу є судове рішення.


Ми не обмежуємося вже відомими категоріями спорів і готові уважно дослідити конкретно Вашу проблему або питання і підібрати потрібний правовий інструментарій для успішного результату.

Перелік послуг не обмежується вищенаведеними і є орієнтовним! Фахівці Компанії готові відповісти на виниклі у Вас питання і зазначити вартість наших послуг. Для отримання необхідної інформації зв’яжіться з нами за вказаними на сайті контактними телефонами.

Також однією з основних практик Компанії є захист прав та інтересів в області господарського та корпоративного права, підтримка в спорах про стягнення заборгованості, штрафних санкцій, відшкодування збитків та багатьох інших.

Пропонуємо ознайомитися з усіма послугами, ща надає Адвокатське Бюро «Легіс Юніон».