Сімейні спори

Сім’я, як і шлюб, є найдавнішим інститутом, який має високу суспільну цінність. Разом з тим, далеко не завжди вдається правильно визначитися з людиною, яка стає частиною сім’ї і недоліки останньої можуть проявитися як відразу, так і через значний період часу. У ряді випадків такі недоліки роблять подальше перебування в шлюбі неможливим. Однак розставання подружжя може бути пов’язане з певними розбіжностями. Одним з варіантів вирішення таких розбіжностей є звернення до суду, рішення якого буде обов’язковим.

Семейні спори

Найбільш поширеними категоріями судових спорів, пов’язаних зі шлюбом, сім’єю, і які становлять важливий напрямок роботи Адвокатського бюро «Легіс Юніон», є:

 • спори, пов’язані з розірванням шлюбу ( «розлученням»);
 • спори, пов’язані зі стягненням аліментів на утримання неповнолітньої дитини та / або на утримання батька до досягнення дитиною трирічного віку;
 • спори, пов’язані з визначенням місця проживання дитини;
 • спори, пов’язані з встановленням порядку спілкування з дитиною;
 • спори, пов’язані з розділом майна, набутого під час шлюбу;
 • спори, пов’язані з визнанням того чи іншого майна особистою приватною власністю чоловіка;
 • спори, пов’язані з позбавленням батьківських прав.

МИ ПРОПОНУЄМО

Адвокатським бюро «Легіс Юніон» накопичена значна позитивна судова практика, окремі приклади якої представлені на даній сторінці, в сімейних спорах і спорах, пов’язаних зі шлюбом. Наші фахівці допоможуть Вам вирішити будь-яке питання в даній області, починаючи від розірвання шлюбу і закінчуючи позбавленням батьківських прав.

Особливе місце серед сімейних спорів в нашій роботі займають питання розділу майна, набутого під час шлюбу. Сформована нами правова позиція може допомогти як визнати Ваше право на більшу частину майна, що підлягає розподілу (квартири, будинки, рухомого майна), так і захиститися від зазіхань на Ваше майно.

Фахівці Адвокатського бюро «Легіс Юніон» постійно відстежують актуальні позиції Верховного Суду, вивчають прецедентну практику Європейського Суду з прав людини, що дозволяє нам бути на крок попереду наших опонентів, і мати перевагу у Вашій справі.

Наша робота в сфері сімейних правовідносин включає в себе:

 • надання консультацій в питаннях розірвання шлюбу, аліментів, поділу майна, встановлення місця проживання дитини, порядку спілкування з дитиною, позбавлення батьківських прав;
 • підготовка необхідних документів (звернення, заяви, запити, відповіді, заперечення, скарги, договори подружжя щодо майна, порядку спілкування з дітьми і т.д.);
 • захист прав та інтересів Клієнта в судовому порядку.

У контексті судового супроводу Адвокатське бюро «Легіс Юніон» пропонує:

 • складання позовних заяв, відгуків, відповідей на відгук, заперечень;
 • підготовка заяв, клопотань, пояснень;
 • складання апеляційних, касаційних скарг;
 • представництво в судових засіданнях;
 • супровід процедури виконання судового рішення.

Звертаючись до нас, Ви також можете отримати комплексний супровід справи в суді, яке включає всі необхідні заходи.


НАША СУДОВА ПРАКТИКА

Формуючи правову позицію у справі, фахівці Адвокатського бюро «Легіс Юніон» враховують всі деталі і діють ефективно, реалізуючи тотальний підхід до ведення судового спору.

Однак значно більше про результати роботи Адвокатського бюро в області сімейних спорів можуть сказати конкретні судові рішення з нашої практики, з якими Ви можете ознайомитися на цій сторінці.

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТА

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТАЗа результатами судового розгляду у разі задоволення позову витрати, у тому числі і витрати на правову допомогу, покладаються на держструктуру. Адвокатське бюро «Легіс Юніон» успішно працює в питанні відшкодування витрат на послуги адвоката. Прикладом повної компенсації витрат на правову допомогу є судове рішення.

Ми не обмежуємося вже відомими категоріями спорів і готові уважно дослідити конкретно Вашу проблему або питання і підібрати потрібний правовий інструментарій для забезпечення результату.

Перелік послуг не обмежується вищенаведеними і є орієнтовним! Фахівці Компанії готові відповісти на виниклі у Вас питання і позначити вартість наших послуг. Для отримання необхідної інформації зв’яжіться з нами за нижче вказаними контактними телефонами.

Варто зауважити, що сімейні суперечки різноманітні і фахівці нашої компанії готові до вирішення конкретно Вашого питання максимально ефективними юридичними засобами.

Також одним з напрямків діяльності нашої компанії є захист прав та інтересів в галузі цивільного права.

Наші контактні телефони: +38 (097) 082-15-14, +38 (050) 050-29-65