Скасування виконавчого напису нотаріуса

Вчинення виконавчого напису нотаріусом – це механізм захисту прав кредитора в разі наявності безспірної заборгованості. Отримуючи виконавчий напис, кредитор має можливість відразу ж, без наявності судового процесу і рішення, звертатися безпосередньо до державної виконавчої служби або ж до приватного виконавця, з метою ініціації процесу примусового стягнення заборгованості з боржника.

Як правило про те, що стосовно боржника вчинено виконавчий напис останній дізнається вже безпосередньо на етапі його виконання, коли виконавцем, наприклад:

  • блокуються банківські карти;
  • здійснюються відрахування із заробітної плати;
  • з’являється арешт на майні (квартирі, автомобілі і т.д.);
  • вилучається транспортний засіб.

Дуже часто трапляються ситуації, коли боржник не згоден з боргом, заявлена ​​кредитором сума за виконавчим написом очевидно несправедлива, а механізм нарахування відсотків, інших складових (пеня, штрафи) непрозорий і не відповідає умовам первинного договору.

Крім того, для підтвердження наявності правовідносин і безспірного характеру заборгованості нотаріусу повинні бути надані належні документи. На жаль, на практиці все інакше. Приватні нотаріуси “закривають очі” на недоліки наданої кредитором документації і вчиняють виконавчий напис.

У зв’язку з цим у боржника є право захистити свої законні права та інтереси шляхом визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню (“скасувати виконавчий напис”). Для цього слід звертатися з позовною заявою до суду в порядку цивільного судочинства, а також заявляти клопотання про зупинення провадження виконавчих дій.

У разі позитивного результату судового процесу, виконавчий напис нотаріуса буде “скасовано”, а відкрите, на її підставі виконавче провадження підлягає закінченню.


отмена исполнительной надписи

МИ ПРОПОНУЄМО

Фінансові спори, в тому числі, спори з банками, мікрофінансовими організаціями по скасуванню виконавчих написів нотаріусів, є однією з основных практик Адвокатского бюро “Легіс Юніон”. Нами акумульований значемй досвід в різних категоріях фінансових спорів з різними суб’єктами усіх форм власності.

В контексте судебного сопровождения дела по “отмене” исполнительной надписи нотариуса мы предлагаем:

  • складення позовних заяв, відзивів, відповідей на відзив, заперечень;
  • підготовка заяв, клопотань, пояснень;
  • складення апеляційних, касаційних скарг;
  • представництво інтересів у судових засіданнях;
  • супровід процедури виконання судового рішення.

Звертаючись до нас, Ви також можете отримати комплексний супровід справи у суді, що включатиме усі необхідні заходи.


КОМПЕНСАЦІЯ СУДОВИХ ВИТРА НА АДВОКАТА

КОМПЕНСАЦИЯ ЗАТРАТ НА АДВОКАТАЗа результатами судового розгляду справи, витрати, в тому числі й на професійну правничу допомогу, покладаються на відповідача. Адвокатскьке бюро «Легіс Юніон» успішно працює з питанням компенсації витрат на послугиадвоката. Прикладом повної компенсації витрат на професійну правничу допомогу є судове рішеня, розміщене за посиланням.


Ми не обмежуємося вже відомими категоріями спорів та готові уважно дослідити конкретно Вашу проблему або питання і підібрати потрібний правовий інструментарій для забезпечення результату.

Перелік послуг не обмежується вищенаведеними і є орієнтовним! Фахівці Бюро готові відповісти на виниклі у Вас запитання і прорахувати вартість наших послуг. Для отримання необхідної інформації зв’яжіться з нами за вказаними на сайті контактними телефонами.

Наши контактные телефоны: +38 (097) 082-15-14, +38 (050) 050-29-65