Адвокат по кримінальним справам

Злочин, як різновид правопорушення, є найбільш тяжким посяганням на громадський порядок. Попереджувальну функцію, спрямовану на профілактику злочинів, виконують санкції Кримінального кодексу України, які передбачають суттєві обмеження для особи, яка вчинила той чи інший злочин. Невідворотність покарання за вчинене кримінальне правопорушення є основоположною правовою концепцією, з якої, безумовно, погодиться кожен. У той же час закономірно і вимога щодо визначення діям підозрюваної особи справедливої ​​правової кваліфікації, здійснення слідчих дій в рамках закону, об’єктивного і неупередженого розгляду справи незалежним судом, винесення вироку в точному співвідношенні з досконалим діянням. Однак існуюча практика свідчить про присутність численних порушень в процесі реалізації викладених критеріїв.

Адвокат по кримінальним справам

Чи не є поодинокими приклади здійснення слідства щодо особи об’єктивно непричетну до скоєного злочину, халатності як в зборі доказів вини особи, так і в їх дослідженні в рамках судового процесу, винесення вироків, непорівнянних із вчиненим злочином. Адвокати в даному контексті здійснюють захист Клієнтів, як підозрюваних, підсудних, так і потерпілих, на всіх етапах кримінального провадження.

МИ ПРОПОНУЄМО

Напрямок нашої роботи залежить від унікальних обставин кожної конкретної кримінальної справи, проте у всіх випадках інтереси Клієнта для нас є стимулом для кропіткої, скрупульозної роботи, застосування всіх існуючих можливостей і засобів для досягнення сприятливого результату.

Ми пропонуємо послуги адвоката по захисту прав та інтересів потерпілого, обвинуваченого, підозрюваного, юридичних осіб, а також повне ведення кримінальної справи, як на стадії досудового слідства, так і в суді.

Серед найбільш затребуваних послуг:

  • Комплексний супровід кримінальної справи;
  • Участь адвоката під час обшуку, тимчасового вилучення майна і документів;
  • Участь адвоката при допиті;
  • Участь адвоката при впізнанні, слідчому експерименті і т.д .;
  • Підготовка цивільного позову в кримінальній справі.

Перелік послуг не обмежується нижчепереліченими! У разі відсутності в переліку відповідного пункту, задайте Ваше запитання нашим фахівцям заповнивши форму на сайті або зв’язавшись з нами за контактними телефонами.

Наші контактні телефони: +38 (097) 082-15-14, +38 (050) 050-29-65