Банківські та фінансові спори

На сьогоднішній день суперечки з банком або іншою фінансовою установою не можна назвати виключенням із правил. Можливо виділити приблизний перелік найбільш актуальних проблем, що виникають у сфері банківських (фінансових) відносин:

 • судові суперечки з банком в питаннях стягнення з клієнта банку кредиту (тіла кредиту, відсотків, штрафу, пені, комісії, інших нарахувань);
 • спори з банком в питаннях законності обмеження доступу особи до банківського рахунку («блокування рахунку»);
 • спори, пов’язані з фактом отримання кредиту, фактом укладення кредитного договору, необізнаністю позичальника з умовами кредитування;
 • судові спори, пов’язані з визнанням недійсним кредитного договору та договорів, що забезпечують кредитний (заставу / іпотека, порука);
 • суперечки в питаннях обґрунтованості нарахування відсотків, пені та штрафів кредитними (небанківськими) організаціями, в тому числі МФО (мікрофінансовими організаціями).

Банковские и финансовые споры

МИ ПРОПОНУЄМО

Адвокатське бюро «Легіс Юніон» накопичило значну позитивну судову практику, в питаннях захисту прав та інтересів Клієнтів в кредитних спорах, а також спорах, пов’язаних з позиковими коштами. Завдяки професійним діям наших фахівців представляється можливим зменшити розмір заборгованості Клієнтів, вдаючись до аргументів завершення позовної давності, недоведеність факту отримання кредитних (позикових) коштів, неправильності і необгрунтованість нарахування відсотків, комісії, відсутності укладеного належним чином кредитного договору, який повинен, але не містить всі істотні умови, а також масі інших вироблених нами юридичних технік.

Сфера практики нашої компанії в розрізі банківських та фінансових відносин охоплює:

 • кредитні суперечки;
 • спори, пов’язані з усуненням перешкод доступу до банківського рахунку ( «розблокування рахунку»);
 • стягнення банківського вкладу (депозиту) і відсотків за депозитним договором;
 • визнання недійсними договорів застави, іпотеки, поруки;
 • інші банківські та фінансові суперечки.

У контексті судового супроводу Адвокатське бюро «Легіс Юніон» пропонує:

 • складання позовних заяв, відгуків, відповідей на відгук, заперечень;
 • підготовка заяв, клопотань, пояснень;
 • складання апеляційних, касаційних скарг;
 • представництво в судових засіданнях;
 • супровід процедури виконання судового рішення.

Звертаючись до нас, Ви також можете отримати комплексний супровід справи в суді, яке включає всі необхідні заходи.


НАША СУДОВА ПРАКТИКА

Формуючи правову позицію у справі, фахівці Юридичної компанії «Легіс Юніон» враховують всі деталі і діють ефективно, реалізуючи тотальний підхід до ведення судового спору.

Однак значно більше про результати роботи Компанії в області банківських і фінансових суперечок можуть сказати конкретні судові рішення з нашої практики, з якими Ви можете ознайомитися на цій сторінці.

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТА

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТАЗа результатами судового розгляду у разі задоволення позову витрати, у тому числі і витрати на правову допомогу, покладаються на держструктуру. Адвокатське бюро «Легіс Юніон» успішно працює в питанні відшкодування витрат на послуги адвоката. Прикладом повної компенсації витрат на правову допомогу є судове рішення.

Ми не обмежуємося вже відомими категоріями спорів та готові уважно дослідити конкретно Вашу проблему або питання і підібрати потрібний правовий інструментарій для забезпечення результату.

Перелік послуг не обмежується вищенаведеними і є орієнтовним! Фахівці Компанії готові відповісти на виниклі у Вас питання і позначити вартість наших послуг. Для отримання необхідної інформації зв’яжіться з нами за нижче вказаними контактними телефонами.

Наші контактні телефони: +38 (097) 082-15-14, +38 (050) 050-29-65