Судова практика по банківським і фінансовим спорам

Приклади виграних нами справ (наведені рішення судів вступили в законну силу)

1

У цій справі нашими фахівцями була розроблена ефективна стратегія захисту проти позовної заяви банку до фізичної особи, щодо стягнення грошових коштів за кредитним договором. Нами були підготовлені процесуальні документи, а також забезпечено присутність представника Клієнта в судових засіданнях. Завдяки грамотної правової позиції і проведеної нашими адвокатами роботі, в задоволенні позовних вимог банку судом було відмовлено в повному обсязі.

Ви можете ознайомитися з текстом судового рішення за цим посиланням.


2

Адвокатами Бюро “Легіс Юніон” здійснювалося представництво інтересів Клієнта в суперечці з банком щодо його позовних вимог щодо стягнення з фізичної особи заборгованості за кредитним договором. Нами були проаналізовані матеріали позовної заяви на предмет обґрунтованості сум підлягають стягненню, а також підстав виникнення спірних правовідносин. На основі актуальної судової практики Верховного Суду були складені і подані до суду процесуальні документи, в яких ми вказували на безпідставність заявлених позовних вимог і підстави для залишення позову без задоволення. За результатами розглянутої справи, судом було відмовлено банку в позові в повному обсязі.

Ви можете ознайомитися з текстом судового рішення за цим посиланням.


3

У представленому прикладі фахівцями нашої компанії здійснювався захист прав та інтересів фізичної особи, щодо зняття обтяження на нерухоме майно, пов’язане з договірними правовідносинами, в суперечці з банківською установою. В результаті проведеної нами роботи, в рамках судового процесу, судом було прийнято рішення на користь нашого Клієнта.

Ви можете ознайомитися з текстом судового рішення за цим посиланням.


4

В результаті проведеної нашими фахівцями правової роботи, Господарським судом Дніпропетровської області було задоволено позов Клієнта до банку, згідно якого з відповідача було стягнуто грошові кошти в розмірі 3 929 778,87 гривень, 363 394,51 євро, а також 206 700,00 гривень судового збору.

Ви можете ознайомитися з текстом судового рішення за цим посиланням.