Реєстрація та внесення змін до ЄДР

Законодавством України проголошена свобода підприємницької діяльності, у кожного є можливість реалізувати свої можливості щодо здійснення господарської діяльності. Разом з тим, з метою досягнення ефективності проведених заходів, спрямованих на певні завдання, необхідно правильно підійти до питання організаційно-правової форми своєї роботи. Крім того, в ряді сфер для забезпечення легальності діяльності існує необхідність в отриманні дозвільної документації.

Реєстрація та внесення змін до ЄДР

МИ ПРОПОНУЄМО

Адвокатське бюро «Легіс Юніон» має значний досвід в таких питаннях як реєстрація підприємства, реєстрація фізичної особи-підприємця, зміна керівника підприємства, зміна засновників юридичної особи, внесення змін інформації про суб’єкта господарювання та інших питаннях. Оперативність нашої роботи в зазначених напрямках досягається за рахунок налагодженого, багаторічного відпрацьованого порядку дій. Також нами виявляється правова допомога в питаннях термінової ліквідації підприємств і отримання необхідних ліцензій та дозволів. Варто підкреслити, що одним з основних принципів роботи Адвокатського бюро «Легіс Юніон» є надання юридичних послуг на умовах конфіденційності і поваги до приватних інтересів Клієнта.

Перелік послуг не обмежується нижчепереліченими! У разі відсутності в переліку відповідного пункту, задайте Ваше запитання нашим фахівцям заповнивши форму на сайті або зв’язавшись з нами за контактними телефонами.

Наши контактные телефоны:  +38 (097) 082-15-14, +38 (050) 050-29-65
ПослугаВартість
 – реєстрація підприємств, філій, представництв, фізичних осіб-підприємціввід 1000 грн.
 – реєстрація змін (зміна засновника, директора, місце знаходження, розміру статутного фонду і т.д.)від 1000 грн.
 – «альтернативна ліквідація» підприємстваза домовленістю
 – отримання ліцензій, сертифікатів та іншої дозвільної документаціїза домовленістю
 – інші послугиза домовленістю