Скасовано незаконний виконавчий напис нотаріуса

Перед фахівцями нашого бюро стояло завдання захистити права Клієнта та скасувати виконавчий напис нотаріуса, який був здійснений останнім на підставі кредитного договору укладеного між клієнтом та банківською установою на загальну суму понад 180 тисяч гривень.

В результаті проведеної роботи з комплексного супроводу справи адвокатами адвокатського бюро «Легіс Юніон» було:

  • підготовлено та подано до Шевченківського районного суду міста Києва позовну заяву, за визнанням спірного виконавчого напису нотаріуса, такою, що не підлягає виконанню.
  • складено заяву про витребування доказів та інші необхідні процесуальні документи.
  • судом було задоволено наше клопотання про зупинення, на час розгляду справи, вчинення дій, спрямованих на виконання спірного виконавчого напису.
  • забезпечено участь представника у всіх судових засіданнях.

За результатами розгляду справи судом наші позовні вимоги були задоволені в повному обсязі. Виконавчий напис нотаріуса був «скасований». Надалі, нами здійснювалося супровід Клієнта щодо закінчення виконавчого провадження, і навіть стягнення з відповідача понесених Клієнтом судових витрат.

З текстом рішення суду можливо ознайомитися за наступним посиланням:


Детальніше про послугу адвоката по скасуванню виконавчого напису нотаріуса можливо дізнатися на наступній сторінці.

Перелік послуг не обмежується наведеними нижче і є орієнтовним! У разі відсутності в переліку відповідного пункту, задайте питання, що Вас цікавить, зв’язавшись з нами за контактними телефонам, заповнивши чат-форму або форму на сторінці «контакти».

Наші контактні телефоны: +38 (097) 082-15-14, +38 (050) 050-29-65