Судова практика по господарських і корпоративних спорах

Приклади виграних справ з практики Адвокатського бюро «Легіс Юніон»

1

На користь Клієнта – юридичної особи, з недобросовісного контрагента стягнуто 428 076 грн. неустойки за фактичне користування приміщенням Торгового центру після закінчення договору оренди. Адвокатами Бюро належним чином проведений розрахунок заборгованості, спростована позиція відповідача щодо неможливості повернення об’єкта оренди.

Ознайомитися з текстом судового рішення можливо тут. За результатами успішного завершення судового процесу Клієнтом на адресу Компанії надано Рекомендаційний лист, розміщений на наступній сторінці.


2

Фахівцями Бюро в суді доведена необґрунтованість обмежень в користуванні Клієнтом грошовими коштами, які перебувають на поточних банківських рахунках юридичної особи. Судовим рішенням банківську установу («Приватбанк») зобов’язане перерахувати кошти в розмірі 3 929 778,87 грн. і 363 394,51 євро на поточні рахунки Клієнта. Адвокатами спростовані доводи банку щодо законності обмежень у праві розпорядження власністю.

Ознайомитися з текстом судового рішення можливо тут.


3

Фахівцями Бюро в інтересах Клієнта здійснена підготовка і подача позову про стягнення заборгованості за договором поставки в розмірі 25 827,50 грн. з великої торговельної організації. В ході розгляду справи відповідач в повному обсязі погасив наявну заборгованість перед Клієнтом, що констатовано у відповідному судовому рішенні.

Ознайомитися з текстом судового рішення можливо тут. За результатами успішного завершення судового процесу Клієнтом на адресу Компанії надано Рекомендаційний лист, розміщений на наступній сторінці.


4

Адвокатами Бюро доведена незаконність відмови постачальника електричної енергії в укладенні договору поставки електроенергії з Клієнтом – Комунальним підприємством, комплексно обслуговуючим великий населений пункт Дніпропетровської області. В результаті проведеної фахівцями Компанії роботи постачальник електричної енергії ( «Дніпровські енергетичні послуги») судовим рішенням зобов’язаний укласти з Клієнтом відповідний Договір. На користь Клієнта з відповідача стягнуті витрати на послуги адвоката.

Ознайомитися з текстом судового рішення можливо тут. За результатами завершення процесу Клієнтом видано Компанії Лист-подяка, розміщений на наступній сторінці.


5

Адвокатським бюро «Легіс Юніон» здійснено підготовку та подання позову про скасування оперативно-господарської санкції (оперативно-господарська санкція) в розмірі 112 407,01 грн., Оформленої протоколом комісії оператора системи розподілу електричної енергії ( «ДТЕК Дніпровські електромережі»), накладеної на клієнта – Державну організацію. Зазначений позов забезпечений шляхом накладення заборони відповідачеві припиняти постачання електричної енергії Клієнту. В ході розгляду справи відповідач скасував оперативно-господарську санкцію у повному обсязі, чим фактично задовольнив позовні вимоги, що констатовано у відповідному судовому рішенні.


6

Адвокатами компанії заявлено позов про скасування оперативно-господарської санкції в розмірі 849 449,84 грн., Застосованої АТ “ДТЕК Дніпрообленерго” до Клієнта – Державної організації. Реалізована в справі правова позиція привела до визнання судами дій відповідача невідповідним встановленим правилам і процедурам, а також встановлення відсутності підстав для нарахування оперативно-господарської санкції.

Ознайомитися з текстом судових рішень у справі можливо тут. За результатами успішного завершення судового процесу Клієнтом на адресу Компанії надано Рекомендаційний лист, розміщений на наступній сторінці.

Вищевикладена практика Адвокатського Бюро є неповною, представлена ​​вибірково з метою демонстрації ефективності правових стратегій, розроблених нашими фахівцями. У всіх наведених кейсах судові рішення набрали законної сили.