Судова практика в адміністративних справах

Приклади виграних справ з практики Адвокатського бюро «Легіс Юніон»

1
Визнані протиправними та скасовані два податкових повідомлення-рішення на суму 278758,37 грн. і 156124,83 грн. відповідно. Даними НУР (ППР) Клієнту були незаконно визначені зобов’язання по платежу «земельний податок з фізичних осіб». Адвокатами бюро доведена помилковість позиції Податкової щодо факту перебування у власності Клієнта земельної ділянки, спростовані підстави, механізм розрахунку податкових зобов’язань.

Ознайомитися з текстом судового рішення ви можете за посиланням. За результатами успішного завершення процесу Клієнтом на адресу Бюро надана Рекомендація, розміщена на цій сторінці.


2
Адвокатами Бюро в суді доведено протиправність двох податкових повідомлень-рішень на загальну суму 65 835 грн., якими Клієнту – юридичній особі була збільшена сума податкових зобов’язань з податку на прибуток, податку на додану вартість, а також визначено штрафні санкції. Спеціалістами Бюро спростовані доводи Податкової щодо «нереальності» господарських операцій (договір поставки), непідтвердженість факту транспортування (перевезення) товару. На користь Клієнта з Податкового органу стягнуто витрати на послуги адвоката.

Ознайомитися з текстом судового рішення по суті спору ви можете за цим посиланням, з текстом додаткового судового рішення про стягнення правову допомогу з відповідача – тут. За результатами успішного завершення процесу Клієнтом на адресу Компанії надана Рекомендація, розміщена на цій сторінці.


3
Скасовано з огляду на протиправність дві постанови Держпраці про накладення штрафу на загальну суму 338 793 грн. Фахівці Бюро переконали суд у необґрунтованості доводів Держпраці щодо перебування фізичних осіб в трудових відносинах з Клієнтом без оформлення трудових договорів.

Ознайомитись з текстом судового рішення ви можете за цим посиланням. За результатами успішного завершення процесу Клієнтом на адресу Компанії надана Рекомендація, розміщена на цій сторінці.


4
Спеціалістами Компанії в Дніпропетровському окружному адміністративному суді доведено протиправність двох постанов Держпраці, якими на Клієнта – юридична особа накладено штраф в загальному розмірі 797 043 грн. Адвокати довели факт несвоєчасного повідомлення органом Держпраці Клієнта про розгляд справи про накладення штрафу, що є істотним порушенням порядку і підставою для скасування постанов.

Ознайомитись з текстом судового рішення ви можете за цим посиланням. За результатами успішного завершення процесу Клієнтом на адресу Компанії надана Рекомендація, розміщена на цій сторінці.


5
Визнано протиправним та скасовано постанову Укртрансбезпеки про накладення на Клієнта адміністративно-господарського штрафу за порушення Закону України «Про автомобільний транспорт». Адвокатами Компанії спростовані доводи Укртрансбезпеки, доведений суду факт того, що Клієнт не може бути суб’єктом відповідальності, передбаченої Законом України «Про автомобільний транспорт».

Ознайомитись з текстом судового рішення ви можете за цим посиланням.

Вищенаведена практика Компанії є неповною, представлена вибірково з метою демонстрації ефективності правових стратегій, розроблених нашими фахівцями.