Судова практика в сімейних спорах

Приклади виграних нами справ (всі рішення судів вступили в законну силу)

1
Супроводжуючи судовий спір, пов’язаний з розділом майна колишнього подружжя, фахівцями юридичної компанії “Легіс Юніон” була розроблена ефективна стратегія захисту. В результаті поданого зустрічного позову вдалося досягти прийнятних для клієнта компанії умов поділу земельних ділянок та домоволодінь.

Ознайомитися з текстом судового рішення ви можете за посиланням.


2
У цій справі адвокати Бюро “Легіс Юніон” супроводжували процес розірвання шлюбу в районному суді міста. Нашими фахівцями була проведена робота по збору та систематизації необхідних документів, а також підготовлено відповідну позовну заяву. За результатами розгляду справи судом, на підставі викладених нами аргументів, прийнято очікуване клієнтом рішення.

Ознайомитися з текстом судового рішення ви можете за посиланням.


3
До фахівців нашої компанії звернувся Клієнт з питанням щодо порядку присудження і подальшого стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей. В результаті проведеної роботи, нами було підготовлено обгрунтовану позовну заяву, з викладенням фактичних обставин, а також посиланнями на нормативно-правові акти, які регулюють даний вид спірних правовідносин. Крім того, забезпечене представництво інтересів Клієнта і безпосередню участь адвоката в кожному судовому засіданні. За підсумками проведеного розгляду справи, суд прийняв рішення про стягнення аліментів з відповідача в твердій (фіксованій) сумі, захистивши таким чином інтереси матері і дітей.

Ознайомитися з текстом судового рішення ви можете за посиланням.


4
У цій справі перед адвокатами Бюро “Легіс Юніон” було завдання захистити інтереси Клієнта щодо зменшення розміру, присуджених раніше аліментів. Після проведеного аналізу фактичної сторони справи, а також документальних доказів, нами було підготовлено і подано позовну заяву до суду. За результатами розгляду справи, суд прийняв нашу правову позицію і зменшив розмір аліментів, захистивши таким чином інтереси позивача.

Ознайомитися з текстом судового рішення ви можете за посиланням.