Житлові спори

Для кожного з нас будинок в широкому сенсі цього слова має особливе значення. Тут, як правило, починається наш день, ми з задоволенням проводимо вихідні в затишній домашній оселі. У той же час, об’єкт нерухомості становить величезну матеріальну цінність, що в ряді випадків призводить до суперечок навколо права власності, користування майном. Кожні житлові спори унікальні за своїми обставинами, що вимагає формування виваженої правової позиції з метою отримання сприятливого результату.

Житлові спори

МИ ПРОПОНУЄМО

Адвокатське бюро «Легіс Юніон» надає юридичні послуги в таких питаннях як визнання договору купівлі-продажу нерухомості недійсним, виселення осіб із займаного житла, виділення частин нерухомості в натурі, приватизація житла, а також в інших питаннях.

Перелік послуг не обмежується нижчепереліченими! У разі відсутності в переліку відповідного пункту, задайте Ваше запитання нашим фахівцям заповнивши форму на сайті або зв’язавшись з нами за контактними телефонами.

Наші контактні телефони: +38 (097) 082-15-14, +38 (050) 050-29-65
ПослугаВартість
усні консультації та письмові правові висновки з питань житлового прававід 200 грн.
правовий аналіз та складання договорів (в тому числі аналіз договорів з обслуговуючими кооперативами, складання договорів оренди), складання заяв, скарг та іншої документаціївід 200 грн.
визначення і виділення частин у власностівід 500 грн.
визнання права власності на нерухоме майно, яке належить до самовільного будівництвавід 500 грн.
визнання права власності на нерухомість за набувальною давністювід 500 грн.
визначення порядку користування житловим приміщенням, усунення перешкод в користуванні житловою нерухомістю, визнання права користування житломвід 250 грн.
визнання осіб такими, що втратили право користування житлом ( «виселення»)від 250 грн.
визнання договорів купівлі-продажу нерухомості, інших правовстановлюючих договорів недійсними / дійснимивід 500 грн.
приватизація житлавід 1000 грн.
складання позовних заяв, клопотань, апеляційних та касаційних скарг, інших зверненьвід 200 грн.
представництво інтересів в судах всіх інстанцій та державних структурахвід 200 грн.
інші послугиза домовленістю

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТА

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ НА АДВОКАТАЗа результатами судового розгляду у разі задоволення позову витрати, у тому числі і витрати на правову допомогу, покладаються на держструктуру. Адвокатське бюро «Легіс Юніон» успішно працює в питанні відшкодування витрат на послуги адвоката. Прикладом повної компенсації витрат на правову допомогу є судове рішення.